UKRAINE
 
Матеріальна допомога

Отримувачем матеріальної допомоги від Запорізького обласного комітету захисту світу можуть бути:

  1. Окремі бригади Запорізької територіальної оборони;
  2. Інші угруповання Збройних Сил України, що стоять на захисті Запорізької області та прилеглих територій;
  3. Фізичні особи, що відносяться до найбільш вразливих верств населення.

При розподілі допомоги серед жителів Запорізької області перевага надається наступним громадянам:

  • діти – сиріти;
  • малозабезпечені та багатодітні сім'ї;
  • родичі загиблих військовослужбовців;
  • учасники та ветерани війни та антитерористичної операції;
  • постраждали від техногенних та екологічних катастроф.


Яку допомогу можна отримати?

Пріоритетним напрямком розподілу спонсорської допомоги у 2023 році є матеріальна підтримка підрозділів ЗСУ. Громадська організація проводить збір коштів на закриття нагальних потреб наших воїнів, а саме закупівлю:

1. Транспортні засоби.
2. Військова амуніція.
3. Одяг та взуття для військовослужбовців.
4. Вироби медичного призначення.

Інформацію про актуальний збір коштів вказано за посиланням та розміщено на офіційній сторінці ЗОКЗМ у соціальній мережі Facebook.

ЗОКЗМ не є звичайним благодійним фондом, тому адресна допомога незахищеним верствам населення надається в негрошовій формі (продуктові набори, засоби гігієни) за допомогою в межах діючих програм громадської організації.

Запорізький обласний КОМІТЕТ ЗАХИСТУ МИРУ є громадською організацією, головним із пріоритетних напрямків діяльності якої, є надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян. З метою надання допомоги відкрито збір добровільних внесків у грошовому вигляді та іншіх матеріальних формах, залучення немайнових активів від громадян України, іноземців, юридичних осіб (резидентів та нерезидентів), українських та міжнародних благодійних фондів, організацій та установ.

Хто може отримати матеріальну допомогу?

Реєстрація на допомогу

Для отримання благодійної допомоги від ЗОКЗМ необхідно зробити офіційний запит за підписом командира військової частини чи керівника окремого структурного підрозділу ЗСУ на офіційну електронну адресу ГО «Запорізький обласний комітет захисту світу» zokzmua@ukr.net.

Після отримання такого запиту ми проводимо збір коштів, виконуємо закупівлю, вирішуємо логістичні питання та контролюємо процес отримання допомоги.